Product Details:
| Country of Origin | Made in India |
| Display | Digital |
| Power | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Capacity | 30 Litre |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Display Type | Analog |
| Number Of Trays | 3 |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Test Apparatus |
| Power | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 230 V |
| Phase | single |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Additional Information: