Product Details:
| Parameter | HB |
| Display Type | Analog |
| Automation Grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 220 V |
| Power | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Material | Ms |
| Country of Origin | Made in India |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Parameter | HB |
| Display Type | Analog |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Power | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Parameter | HRC |
| Display Type | Analog |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220 V |
| Power | Electric |
| Country of Origin | Made in India |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.