Product Details:
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 60 Hz |
| Power | Electric |
| Voltage | 220 V |
| Material | MS |
| Display | Digital |
We are Engaged in offering wide range of quality products to our clients , our products are really appreciated by our clients.
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Temperature Range | -20 degree celsius |
| Voltage | 230V |
| Power | 2hp |
| Weight | 50 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information: